Turnus w Jastrzębiej Górze

Gorąco zachęcamy Was do uczestnictwa w Turnusie terapeutycznym dla osób jąkających się w Jastrzębiej Górze organizowanym przez Centrum Wspierania Rozwoju Osobistego i  Funkcjonowania Społecznego ARKA Fundacji FROGOS (Organizacja Pożytku Publicznego) oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się OSTOJA.

Turnus terapeutyczny dla osób jąkających się w Jastrzębiej Górze 2012

Centrum Wspierania Rozwoju Osobistego i  Funkcjonowania Społecznego ARKAFundacji FROGOS (Organizacja Pożytku Publicznego) oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się OSTOJA po raz kolejny mają zaszczyt zaproponować udział w specjalistycznym  Turnusie terapeutycznym dla osób jąkających się, który odbędzie się nad polskim morzem w Jastrzębiej Górze, blisko plaży.

Na wyjątkowość tej oferty składa się:

– uczestniczenie w nowatorskich programach terapeutycznych, opracowanych przez wiodących terapeutów mowy – praktyków, pracujących na co dzień z grupami osób jąkających się w poszczególnych regionach kraju,

– gwarancja usług na najwyższym poziomie, przy najniższej możliwej cenie (projekt organizowany przez organizacje pozarządowe – nie dla zysku)

–  wieloletnie doświadczenie w organizowaniu specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych – od 1993 roku,

–   turnus trwa 15 dni (14 dób),

– program dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, dzięki zaangażowaniu do turnusu wielu specjalistów,

– bogaty program rekreacyjno – wypoczynkowy mieszczący się w kosztach turnusu
–   uwzględniamy dofinansowanie z PFRON, zakładów pracy, pomocy społecznej i in.

Integracyjny Turnus Rehabilitacyjny

Czas trwania:

Turnus rozpoczyna się od dnia 19 sierpnia 2012r. obiadem ok. godz. 1530(przyjmowanie uczestników od 1500); kończy się 02 września śniadaniem.

Dojazd:

Będziemy organizowali dojazd grupami na szlaku:

– Kraków – Warszawa – Gdynia – Władysławowo – Jastrzębia Góra

– Lublin – Jastrzębia Góra