Lublin: spotkania grupy samopomocy, 2 i 16 września 2013

Lato dobiega końca. We wrześniu ruszają spotkania grupy samopomocy dla osób jąkających się w Lublinie.  Będziemy się spotykali w pierwszy i w trzeci poniedziałek każdego miesiąca o 18,00.

 

We wrześniu zapraszamy Was kolejno 2 i 16.  Miejsce naszym spotkań to Specjalistyczna Poradnia Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin przy ul. I-szej Armii Wojska Polskiego w Lublinie.   Informacja o sali będzie wisiała na tablicy przy wejściu. Pod więcej znajduje się mapka – jak do nas trafić?

 

Spotkania grupy samopomocy są skierowana do osób jąkających się, ich bliskich, pozostałych  osób zainteresowanych tematyką jąkania się – studenci logopedii, psychologii, pedagogiki, terapeuci, psycholodzy, logopedzi i inni. Nasze spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny.  Prowadzą je doświadczeni specjaliści zajmujący się terapią jąkania i osoby jąkające się, zaangażowane w działalność grupy.

 

Na stronie dostępny jest terminarz spotkań lubelskiej grupy samopomocy dla osób jąkających się w sezonie 2013/2014.

 

Do zobaczenia! Czekamy na Ciebie.

Spotkania odbywają się w Specjalistycznej Poradni Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin w Lublinie przy ul. I-szej Armii Wojska Polskiego 1, w pierwsze i w trzecie poniedziałki każdego miesiąca w godzinach 18.00 – 20.00.

Spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny – zapraszamy wszystkich zainteresowanych.